Beschrijving huis
Het grote terras van Casa Higuerilla is een heerlijke vakantieplek om te ontbijten, zonnen, lezen, barbecuen en genieten van de kleurige natuur rondom. U kijkt uit op de kerktoren van Cástaras en de bergen rondom. Casa Higuerilla is een ruim, licht en sfeervol vakantiehuis. In het zitgedeelte met ramen rondom is het ook op een mindere dag comfortabel zitten en genieten van rust en bijzonder uitzicht. Het vakantiehuis is het bovenste deel van een monumentaal pand en met veel zorg gerestaureerd. Casa Higuerilla heeft mooie tegelvloeren en plafonds met kastanjebalken. Casa Higuerilla heeft veel woonruimte, een goed ingerichte, ruime keuken en eetgedeelte met grote tafel. Casa Higuerilla ligt in Cástaras, een kleiner dorp in de 'Alpujarra profunda', de echte Alpujarras. Stilte en de rust van het dorpsleven, nauwelijks verkeer. Een paradijs voor vogelliefhebbers. In het onderste deel van het monumentale vakantiehuis woont de gastvrije contactpersoon. U hebt eigen ingang en alle privacy.
Omgeving Casa Higuerilla
Cástaras is geweldig uitgangspunt om natuurpark en Sierra Nevada te voet, te paard, met mountainbike of auto te verkennen. Vanuit Cástaras zijn mooie wandelingen te maken, de GR7 passeert Cástaras. In Cástaras zijn 2 tapasbars en een bestelwagentje brengt dagvers brood. In Cadiar of Trevelez, op 25 minuten vindt u alle boodschappen. De kust is met de auto anderhalf uur. Granada ligt ook op anderhalf uur.
Indeling
Alles gelijkvloers. Grote leefruimte met zitgedeelte, open keuken en eetgedeelte. Badkamer met bad/douche, wastafel en toilet. Slaapkamer met tweepersoonsbed en slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden. Vanuit zitgedeelte toegang tot zeer groot terras.
Opmerkingen
• Parkeren bij het huis.