Beschrijving huis
Cortijo Opazo ligt middenin de prachtige natuur van de Alpujarras. Het gerenoveerde boerenhuis ligt vrij in een eeuwenoud terrassenlandschap niet ver van het dorp Pitres. Rondom hebt u geweldig uitzicht op vallei en bergen. Cortijo Opazo ligt op een terrasvormig grondstuk van bijna 7000 m2. Voor rustzoekers
is Cortijo Opazo ideaal. Wandelen kan direct vanuit het
vakantiehuis. Engelse eigenaren Robert en William hebben de voormalige
ruïne verbouwd tot 2 bijzondere vakantiehuizen: La Corona en El Lujar.
Ieder vakantieverblijf heeft zijn eigen terras met schaduw en zon. Het grote terrein biedt heerlijke plekken om te verpozen, in hangmat of ligstoel. Cortijo
Opazo combineert modern comfort met tradities van de Andalusische
bouwstijl zoals: plat dak, balkenplafond, mooie tegelvloeren. Ieder
vakantieverblijf heeft een mooie badkamer, moderne keuken,
vloerverwarming en houtkachel. Cortijo Opazo is ook in de winter een
comfortabel vakantiehuis. William en Robert kunnen u alle informatie
geven over het gebied. Zij zijn bijzonder vriendelijke gastheren die uw
privacy respecteren. Als u wat actie in dit vakantieparadijs wilt, kunt
u meewerken in de groentetuin of andere delen van het vakantieterrein.
La Corona Dit deel van de cortijo ligt aan de voorkant van Cortijo Opazo. La Corona heeft een groot overdekt terras met geweldig uitzicht. Dit is een heerlijke plek om buiten te eten.
Indeling
Alles gelijkvloers: zitgedeelte bij de houtkachel. Goed ingerichte open keuken met eettafel. Badkamer met douche wc en wastafel. Slaapkamer met tweepersoonsbed.
Opmerkingen
• Via de patio van El Lujar extra gastenkamer te huur voor € 30 per nacht (alleen voor gasten van El Lujar. Dit gastenverblijf bestaat uit een slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden en een badkamer (zie prijzen bij El Lujar).
• La Corona en El Lujar zijn samen te huur, met extra gastenkamer door in totaal maximaal 6 personen.
• wandelgidsen en wandelkaarten beschikbaar voor gasten.
• Als u wilt koken de eigenaren een heerlijke maaltijd voor u die op het
terras kan worden geserveerd. Om een speciale gelegenheid te vieren of
om er simpelweg van te genieten.