El Encinar

Vrijstaand huis met zwembad

mooie uitzichten...    

meer foto's beschikbaarheid bekijken reserveer deze woning

Beschrijving huis

Casa el Encinar is een recent gebouwde vakantievilla. De ligging van het vakantiehuis middenin de natuur is geschikt voor mensen die houden van stilte en rust. Traditionele materialen zoals terracotta vloeren en het balkenplafond geven het vakantiehuis een warme Spaanse sfeer. Er zijn 2 slaapkamers met badkamer en-suite. Het vakantiehuis heeft verwarming en een gezellige houtkachel. De naam van El Encinar, de eik, verwijst naar de eeuwenoude eikenbomen in dit mooie gebied. El Encinar is gelegen op een afgezet stuk grond in de buurt van een hotel op een unieke plek ligt, 2 km van het dorp la Joya. Er liggen meerdere vakantiehuizen te huur, maar u hebt alle privacy. Dit vakantiehuis heeft schitterend uitzicht op Serranía de Ronda, Sierra de las Nieves en Guadalhorce vallei. Op heldere dagen ziet u de zee. El Encinar ligt in de buurt van een hotel. U kunt afspraken maken over het gebruik van bepaalde faciliteiten. Naast sauna, binnenzwembad, paardrijden en de huur van fietsen is een lunch of diner in het hotel een aanrader.

Omgeving huis El Encinar

In dorp La Joya zijn winkeltjes, een bakker met heerlijk gebak en een goed restaurant. Boodschappen kunt u ook doen in Antequera en Villanueva de la Concepción, waar u binnen een half uur bent. De steden Granada (75 min.) Cordoba (1u 45 min) en Sevilla (2 uur) zijn makkelijk te bezoeken.

Indeling

Alles begane grond. Huiskamer met eetgedeelte en open haard. Open keuken. Slaapkamer met tweepersoonsbed en slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden. Twee badkamers met bad, wastafel en toilet. Privé zwembad.

Opmerkingen

• Het zwembad is 5x3m.

 

Faciliteiten
• Zwembad • Houtkachel • Open haard
• Centrale verwarming • Vaatwasser • Oven
• Wasmachine • Barbecue • Internet
El Encinar huiskamer...
huiskamer...
El Encinar huiskamer en open keuken...
huiskamer en open keuken...

El Encinar stilleven...
stilleven...
El Encinar keuken...
keuken...

El Encinar sfeervol...
sfeervol...
El Encinar overdekt terras
overdekt terras

El Encinar nabije omgeving...
nabije omgeving...
El Encinar onthaasten...
onthaasten...

El Encinar zwembad...
zwembad...
El Encinar tweede slaapkamer...
tweede slaapkamer...

El Encinar onderweg...
onderweg...
El Encinar la Joya...
la Joya...

El Encinar een ochtend in maart...
een ochtend in maart...

aan favorieten toevoegen beschikbaarheid bekijken reserveer deze woning

Bekijk andere woningen in Antequera

Casa Rosa

Casa de Coqui y Juan Ramon

Los Flamingos Dos