Casa Almacén

Klein vrijstaand huis - met zwembad -

Links Almacen, rechts Establo     Heerlijk zwemmen..

meer foto's beschikbaarheid bekijken reserveer deze woning

Beschrijving huis

Dit vrijstaande vakantiehuisje met zwembad ligt aan de rand van natuurgebied La Breña y Marismas del Barbate. Opvallend zijn de parasoldennen waar vaak ooievaars hun nest hebben. Vanuit Casa Almacén een eindje de duinen in, hebt u prachtig uitzicht op Vejer de la Frontera. Eigenaren Juan en Rosa hebben de hele wereld bereisd en hun plek gevonden aan de Costa de la Luz. Zij wonen ook op het 10.000 m2 grote terrein en verhuren Casa Almacén en Casa Establo. Van het zwembad maken de eigenaren af en toe gebruik. Tussen Casa Almacén en Casa Establo ligt een tuin als afscheiding. Er staan grote parasoldennen, mooie bomen en struiken.
Het terras bij Casa Almacén biedt vrij uitzicht op weilanden en heuvels. Het is een sfeervol vakantiehuisje met een kleine woonkamer, open keuken en een open doorgang naar het slaapgedeelte. Omdat u de meeste tijd buiten doorbrengt, zal de bescheiden woonruimte geen bezwaar zijn. Naast het vakantiehuis is een terras en rondom zijn heerlijke plekken met zon of schaduw. Een combinatie met Casa Establo maakt Casa Almacén tot een royale vakantieplek met vrienden of familie.
Casa Almacén en Casa Establo
hebben een eigen ingang en ruime parkeergelegenheid. De laatste 0,5 kilometer naar het vakantiehuis is een goed berijdbare zandweg.

Omgeving Casa Almacén

Vejer de la Frontera, een levendig stadje met veel restaurants, bars en alle benodigde voorzieningen is 5 minuten rijden. De stranden bereikt u fietsend in een half uur, met de auto in 15 minuten. De kuststrook bestaat uit prachtige stranden en meer landinwaarts een duingebied waar veel bijzondere vogelsoorten te zien zijn.

Indeling

Alles gelijkvloers. Zitgedeelte en eettafel bij de open keuken. Slaapkamer met tweepersoonsbed (open doorgang tussen woonkamer en slaapgedeelte). Badkamer met douche, wastafel en wc.

Opmerkingen

• Het zwembad is 7,5x3,5m en hebt u min of meer voor u alleen.
• Bij Casa Almacén staat een karakteristiek woonhuisje van stro, nu fietsenstalling.

 

Faciliteiten
• Zwembad • Fietsenstalling
Casa Almacén Uitzicht vanaf terras..
Uitzicht vanaf terras..
Casa Almacén Almacen in het groen..
Almacen in het groen..

Casa Almacén Mooi gelegen zwembad..
Mooi gelegen zwembad..
Casa Almacén Prachtig zwembad..
Prachtig zwembad..

Casa Almacén Zitje..
Zitje..
Casa Almacén Slapen..
Slapen..

Casa Almacén Doorkijk vanuuit slaapkamer..
Doorkijk vanuuit slaapkamer..
Casa Almacén Entree..
Entree..

Casa Almacén Woongedeelte..
Woongedeelte..

aan favorieten toevoegen beschikbaarheid bekijken reserveer deze woning

Bekijk andere woningen in Costa de la Luz

Casa Xauen

Hacienda Don Esteban - Poniente

links Casa Loma...Casa Loma