Casa Reza

Exclusieve villa met zwembad in Medina Sidonia

Achterkant huis..     Zwembad..

meer foto's beschikbaarheid bekijken reserveer deze woning

Beschrijving huis

Casa Reza is prachtig gelegen binnen de oude Moorse vesting, boven in het dorp Medina Sidonia. Voor het huis ligt een mooie stadstuin. Het hele complex is voor het grootste deel nieuw gebouwd, in een aantrekkelijke traditionele en toch strakke, moderne stijl. U komt binnen via de patio die toegang geeft tot de verschillende verblijven.  Aan de voorkant doet het sobere aanzien niet vermoeden welke luxe zich achter de dikke muren schuilhoudt! Met als hoogtepunt het heerlijke zwembad in de achtertuin. Iets unieks voor een dorpshuis in Andalusië!
Vanuit de achtertuin uitzicht op de kasteelruines naast het huis en de kathedraal. Vanaf het dakterras is er een schitterende zicht over het stadje  tot aan Cadiz en de Atlantische oceaan. Bij zeer helder weer is zelfs Marokko te zien.
De villa bestaat uit een hoofdhuis met drie slaapkamers (6 personen) en een aangrenzend appartement (4 personen). Bij verhuur tot 6 personen wordt alleen het hoofdhuis ter beschikking gesteld.

Omgeving Casa Reza

Medina Sidonia is een typisch Spaans “wit dorp” waar het massatoerisme grotendeels aan voorbij trekt. U voelt zich hier dan ook volledig in het echte Spanje! In het dorp zijn goede inkoopmogelijkheden, restaurantjes en cafés. Tot het prachtige Vejer de la Frontera is het twintig minuten rijden. Nog 10 minuten doorrijden en u bent op de kilometers lange stranden.

Indeling

Hoofdhuis - Grote woonkamer met toegang tot tuin en zwembad. Eén slaapkamers met tweepersoonsbed en badkamer en-suite ( (bad, douche, wastafel, wc), twee slaapkamers met ieder 2 éénpersoonsbedden en badkamer en-suite (douche, wastafel, wc). Aparte tv kamer.
Moderne, zeer goed uitgeruste keuken.
Appartement – Woonkamer met open keuken. Twee slaapkamers. Twee badkamers (douche, wastafel, wc).

Opmerkingen

• Vloerverwarming en koeling via een warmte luchtpomp
• Iedere kamer heeft eigen thermostaat
• Honderden dvd’s en cd’s beschikbaar via netwerk systeem
• Televisie in woonkamer en in de tv-kamer
• Nederlands tv is te bekijken via uitzending gemist in de tv-kamer
• Hekwerk om zwembad ter beveiling kleine kinderen
• Als alleen het hoofdhuis wordt verhuurd, kan het zijn dat de eigenaar in het appartement woont. Het huis is echter zo gebouwd dat u in het huis en tuin met zwembad 100% pricacy heeft

Faciliteiten
• Airconditioning • Tv met satelietaansluiting • Internetaansluiting
• Oven • Magnetron • Afwasmachine
• Wasmachine • Wasdroger • Espressokoker
• Aparte tv kamer met surround systeem
Casa Reza Relaxen in de tuin..
Relaxen in de tuin..
Casa Reza Sfeervolle patio..
Sfeervolle patio..

Casa Reza Zitgroep..
Zitgroep..
Casa Reza Woonkamer met toegang tot tuin..
Woonkamer met toegang tot tuin..

Casa Reza Doorkijk vanuit de woonkamer..
Doorkijk vanuit de woonkamer..
Casa Reza Stijlvolle keuken..
Stijlvolle keuken..

Casa Reza Slapen..
Slapen..
Casa Reza Modern interieur..
Modern interieur..

Casa Reza Park en kerk bij het huis..
Park en kerk bij het huis..
Casa Reza Casa Reza ligt bovenin het dorp..
Casa Reza ligt bovenin het dorp..

Casa Reza Uitzicht vanaf iets boven het huis..
Uitzicht vanaf iets boven het huis..
Casa Reza Mooie slaapkamer..
Mooie slaapkamer..

Casa Reza Patio 's avonds..
Patio 's avonds..
Casa Reza Zwembad direct bij het huis..
Zwembad direct bij het huis..

Casa Reza Badkamer..
Badkamer..

aan favorieten toevoegen beschikbaarheid bekijken reserveer deze woning

Bekijk andere woningen in Costa de la Luz

Casa Xauen

Hacienda Don Esteban - Poniente

links Casa Loma...Casa Loma