Beschrijving huis
Op zoek naar een rustige plek met veel sfeer en toch maar op paar minuten lopen van bars en winkels? Casa Terra heeft het allemaal en nog veel meer. Bij de inrichting van het huis ziet u onder andere de mooie lampen en kleden terug die de eigenaren meegebracht hebben van hun reizen naar Marokko. Het hele huis ademt een prettige sfeer uit door de combinatie van rustiek en modern. Ook buiten kunt u genieten van de bijzondere sfeer die dit huis biedt. Bij het huis en het zwembad zijn mooi aangelegde terrassen. Vanuit het woongedeelte naar groot, deels overdekt terras met prachtige uitzichten. Heerlijk zonnen bij de palmboom of met boek in de schaduw van de vijgenboom.. Het huis ligt in rustig deel van dorp, u loopt direkt de mooie natuur in of in enkele minuten bij bars en winkels in Gaucín. Met de centrale verwarming/vloerverwarming in combinatie met open haard is het huis aangenaam op een koelere dag én in de zomer is het door de dikke muren nog prettig koel.
Omgeving Casa Terra
Gaucín, een typisch Andalusisch dorp, is een paar minuten lopen en biedt u gezellig dorpsleven. In Gaucín vindt u al uw boodschappen, bars, restaurants. Gaucín ligt in het zuidelijk deel van Serranía de Ronda en is ideaal uitgangspunt voor wandelingen in heuvels en bergen in de omgeving. Ronda en de zee zijn met de auto een half uur.
Indeling
Begane grond - woonkamer met zithoek bij de open haard, open keuken en eetgedeelte. Apart toilet en douche.
Bovenverdieping - 3 slaapkamers: 1 slaapkamer met tweepersoonsbed en badkamer met bad,douche en toilet, 1 slaapkamer met tweepersoonsbed, 1 slaapkamer met stapelbed; 2 eenpersoonsbedden. Laatste twee slaapkamers delen badkamer met douche, toilet en bad.
Benedenverdieping - op nivo zwembad: 1 slaapkamer met tweepersoonsbed en badkamer met douche en toilet. Extra zitkamer met t.v./dvd
Opmerkingen
• Het zwembad is ongeveer 8x4m.
• Door niveauverschillen minder geschikt voor mensen slecht ter been of met jonge kinderen.
• Zwembad is met hek afgeschermd voor kinderen.
• Woongedeelte vloerverwarming en open haard. Slaapkamers etc. centrale verwarming.
• Kosten gebruik vloerverwarming/centrale verwarming is 100 euro per week. Ter plekke te voldoen