Beschrijving huis
Dit knusse vakantiehuis te huur ligt vlakbij het dorpsplein van Fuenteheridos. Het vakantiehuis is ideaal voor liefhebbers van veel wandelen en een comfortabel vakantieverblijf in een gezellig dorp. Het huis ligt op de eerste en tweede verdieping boven de apotheek. U hebt eigen toegang naar Casa El Altillo. Vanuit het balkon aan de voorkant van Casa El Altillo ziet u een deel van het dorpsplein. Eigenaresse Rosario was jarenlang de apotheker van Fuenteheridos. Nu geniet ze van haar pensioen. Zij is een bijzonder hartelijke vrouw die een beetje Engels spreekt, maar nog liever Spaans met u spreekt onder het genot van een glas wijn en een tapa. Casa El Altillo is heel geschikt voor 2 en groot genoeg voor 4 personen, met 2 slaapkamers en 2 badkamers. Casa El Altillo is een mooi ingericht en comfortabel vakantiehuis, met en elektrische wandkachels en een houtkachel.
Omgeving Casa El Altilo
Op het pleintje van Fuenteheridos is altijd wat te zien of een praatje te maken. Aan dit ontmoetingscentrum liggen de bars en winkels. Bij het plein is een fontein met 7 kranen, waar de mensen bronwater tappen en bij elkaar komen om te kletsen.
In Fuenteheridos heerst een echt Andalusische sfeer, die u
zal bevallen.
Indeling
Eerste verdieping - gezellige zithoek. Goed ingerichte open keuken en gedeelte met eettafel. Bij de keuken is een kleine patio. Badkamer met douche, wc en wastafel.
Tweede verdieping - 2 slaapkamers met ieder tweepersoonsbed. Open gedeelte met eenpersoonsbed. Badkamer met ligbad, wc en wastafel.
Opmerkingen
• Extra slaapplek voor 5e persoon op een open gedeelte op tweede verdieping.